gog
04 خرداد 1402 - 14:14

۲ باند سرقت به عنف در قزوین متلاشی شد

فرمانده انتظامی استان قزوین از انهدام باند ۲ نفره سارقان به عنف و کشف ۴ فقره سرقت همراه با آزار و اذیت مالباختگان در شهرستان البرز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، سردار علی ابراهیمی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف خودرو در شهرستان البرز، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات شبانه روزی و بررسی محل سرقت های انجام شده موفق به شناسایی 2 سارق سابقه دار شده و با هماهنگی قضائی در عملیاتی، هر 2 نفر از سارقان را در مخفیگاهشان در شهر محمدیه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه سارقان مبلغ 600 میلیون ریال وجه نقد مال باختگان به همراه لوازم داخل خودرو و تعدادی از اموال شخصی مال باختگان که از آنان به سرقت رفته بود کشف کردند.

ابراهیمی با بیان اینکه سارقان دستگیر شده سابقه سرقت به عنف داشته و هر 2 نفر در یک سال گذشته به قید وثیقه از زندان آزاد شده بودند، تصریح کرد: سارقان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1237825